Ce operator de telefonie mobila face angajari in Ploiesti?

Posted by

Esti in cautarea locului perfect de munca, dar nu stii ce sanse vei avea pentru a-l obtine? Ei bine, pentru cei interesati de acest aspect va aduc la cunostinta ca aveti sansa sa va angajati la una dintre companiile de succes de telefonie mobila. Si, da, daca esti in cautarea locului perfect de munca atunci afla ca Vodafone face angajari in zece orase din tara, printre care se numara si Ploiestiul.

Nu trebuie sa-ti faci nici un fel de griji daca esti pasionat de vanzari sau iti place sa comunici foarte bine cu persoanele din jurul tau. Tot ceea ce ar mai trebui sa faci este sa mergi sa-ti depui un cv si sa astepti sa te prezinti la interviu. Poate cine stie vei fi unul dintre norocosii care vor lucra pentru Vodafone, dar mai intai de toate si mai intai de a-ti face iluzii am sa-ti las mai jos toate informatiile necesare cu tot ceea ce trebuie sa ai la indemana pentru angajare, dar si criteriile in baza carora se fac viitoarele angajari.

Cum arata candidatul ideal pentru angajare?

Asa cum am spus si in paragraful de mai sus trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii pentru a putea deveni candidatul ideal:

  • studii medii absolvite (liceu absolvit – diploma de BAC este necesara),  iar cei ce au studii superioare reprezinta un real avantaj;
  • cunostinte medii de lucru in cazul PC-ului (cunostinte medii de MS Office);
  • pasionat de vanzari;
  • abilitati foarte bune de comunicare si bineinteles orientat catre public (clienti);

Daca esti una din persoanele ce au aceste calitati, dar si studiile necesare nu ezita sa mergi si sa-ti depui un cv. Si pentru ca vreau sa-mi duc treaba pana la cap am sa-ti las tot aici, in acest articol ceea ce te asteapta dupa angajare si care vor fi responsabilitatile tale in final.

Responsabilitatile viitorului angajat:

  • prezentarea, vanzarea si cresterea valorilor vanzarilor produselor si serviciilor Vodafone trebuie sa constituie o prioritate pentru tine pentru a ajunge la clientii fideli, dar si la potentiali clienti;
  • introducerea fara erori a datelor despre clienti in baza de date (completarea contractului, verificarea integritatii, facturarea si completarea certificatului de garantie, completarea contractului de transfer de responsabilitate);
  • abilitatea de a oferi informatii despre produsele si serviciile companiei intr-o maniera cat mai politicoasa, dar si eficienta clientilor, date despre suportul tehnic, termenul de garantie, dar si despre conditiile contractuale existente;
  • pastrarea si mentinerea imaginii companiei, dar si respectarea standardelor acesteia, livrand servicii de o inalta calitate si profesionalism;

Cred ca si tu ai inteles ca toate aceste responsabilitati fac parte din viitorul tau job, iar daca tu consideri ca esti capabil sa indeplinesti toate aceste conditii poti aplica pentru acest job aici. Toate aceste date le puteti gasi si pe economica.net.